Чому Дзига

Дзиґа – це водоверть й ґвинтоподібна східниця, новий початок і відправна точка до реформації.

Біла Дзиґа – символічно відображує зародження ідеї, що на аркуші білого паперу перетворюється у проект. Від крапки на папері до реалізації потужна рушійна сила максимальної віддачі креативного мислення, професійних здобутків та величезного бажання змін нашого сьогодення! Цей процес безперервний!

Наша історія

Ідея є першочинником будь-яких дій. Ви з нами згодні?! Як виявилось, ідея - дуже сильний інструмент розвитку. Як багато вона важить, якщо продумана до деталей, якщо направлена на творення... Так і наша історія почалася з ідеї. Ідеї створення чогось корисного для людства, що надасть імпульс до змін у світосприйнятті людей та відношенні один до одного і до речей, що нас оточують. Натхненні європейським досвідом багатолітнього створення високотехнологічних інфраструктурних об’єктів, ми зібрали команду змін, яка направила свої знання та здібності на перетворення звичного міського середовища на максимально комфортне! Наш перший проект став можливим завдяки співпраці з всесвітньовідомим німецьким концерном FRANKE, що вже три роки поспіль є нашим партнером з реалізації наших проектів на території України.

Наша місія

За останні роки, практично усі міста країни відчули великий запит на зміни. Так само, з’явилось і більше можливостей. Міста почали нарощувати м’язи, але виявилось, що старі, ще радянські кістяки, не можуть витримати їх. Ми, у Білій Дзизі, бачимо нашу місію у можливості надати містам зрозумілі та своєчасні відповіді на питання, як і коли можна втілити зміни кістяка так, щоб розвивати модерні, комфортні міста і містечка. Саме тому, ми опікуємось, у першу чергу, такими об'єктами, що очікують містяни, дбаємо про відчуття комфорту і безпеки. Про те, що ще 5 років тому, навіть не спадало на думку. І, наразі, ми виготовляємо об’єкти благоустрою та інфраструктури саме в Україні. Так, можна просто купувати усе готове, але ми впевнені, що вивчаючи досвід інших країн ми робимо ще один крок вперед під час локалізації практичних рішень. Ми відчуваємо, що наша місія допомогти українським містам, з кожним обертом нових ідей, втілювати сучасні проекти у модерному просторі.

Наші вироби

Urban kit:

«запчастини» міста

- це реалізація парадигми комфортніх до життя міст, завдяки «набору запчастин» містобудівника, що прокачують урбан-реальність сучасних українських міст: від лави, велопарковки, смітника чи стовпчика до вбиральні й зупинки громадсько транспорту

Каталог

Практичніші рішення, що пікреслять цінні риси міського простору та забезпечать соціальну взаємодію між простором та людьми, ми зосередили у наших каталогах продукції